ČeskyEnglish

Klientská sekce

volejte +420 774 708 860

Vývoj strojů a zařízení

  Mechanical czech KK s.r.o.   Naše služby   Vývoj strojů a zařízení

Strojírenská výroba dle zákaznické dokumentace

Na základě zadané dokumentace či požadavku jsme schopni realizovat kompletní výrobu strojírenských dílů, podsestav i sestav dle potřeby zákazníka, včetně instalace technologie, potřebných revizí a servisu zařízení v době provozu.

Návrh a výroba jednoúčelových strojů a zařízení

Pro jednoúčelové stroje, zařízení a přípravky zajišťujeme technický návrh, strojírenskou 3D a 2D dokumentaci, návrh pneumatického nebo hydraulického obvodu,  elektrodokumentaci, včetně potřebného CE prohlášení o shodě a návodu k obsluze pro stroj nebo zařízení. S naším zadavatelem úzce spolupracujeme a na základě ujednání vytváříme ucelený komplexní výrobek.

Návrh a výroba linek pro průmyslovou výrobu

Nabízíme také návrh výrobních linek a manipilučních systémů. Jedná se o manipulační jednoúčelovou nebo sériovou techniku, kde jsme schopni zkonstruovat automatizovaný celek, popřípadě jednotku. Tyto systémy Vám nainstalujeme do Vašich provozoven a zajistíme jejich zprovoznění v plném rozsahu. Pokud to vyžaduje situace, začleníme automatizační jednotku nebo prvek do Vaší výrobní linky, nebo stroje. Zajistíme i plnou funkcionalitu původního SW s instalovanou technologií.

Realizace probíhají s výhradním obchodním zastoupením firmy Dimeli s.r.o.